Last ned kalender med oversikt over datoer for Indental Formidling her.

Last ned prisliste her.

Produkt
Egenproduksjon
Formidling
Monolittisk zirconiakrone/broledd fra intraoralfil, modellfri1390,-1100,-
Monolittisk zirconia krone/broledd1640,-1250,-
Zirconiakrone sjiktet2200,-1400,-
Zirconiabroledd sjiktet2250,-1450,-
Zirconiakrone/bro m/cutback2200,-1400,-
Frest kompositt,krone/innlegg/onlay/fasett1400,-900,-
Mk - krone2350,-950,-
Mk - broledd2400,-950,-
E-Max krone/fasett sjiktet2250,-1380,-
E-max krone monolittisk1980,-1300,-
Konus Cocr1200,-600,-
PMMA krone/bro390,-
Zirconia monolittisk Implantat krone/bro inkl Ti base3750,-2900,-
Zirconia monolittisk Implantat mellomledd2500,-1300,-
Zirconia Implantatkrone sjiktet inkl Ti base3900,-2900,-
Zirconia Implantatbroledd sjiktet inkl Ti base4100,-2900,-
Zirconia implantatbro mellomledd2500,-1325,-
Zirconia Implantatkrone m/cutback inkl Ti base3900,-2900,-
Zirconia Implantatbroledd m/cutback inkl Ti base4100,-2900,-
Zirconia implantatbro mellomledd m/cutback2500,-1300,-
MK frest implantat krone4400,-2900,-
MK frest implantat fixturledd4400,-2900,-
MK frest implantat mellomledd2500,-1800,-
Fargeuttak med foto250,-
Helprotese4995,-fra 1500,-
Partiell protese Cocr/akryl (1-4 tenner) (ekskl. gullklammer og bittvoll)4780,-2600,-
Partiell protese Cocr/akryl (5-9 tenner) (ekskl. gullklammer og bittvoll)6060,-2900,-
Partiell protese Cocr/akryl (10-14 tenner) (ekskl. gullklammer og bittvoll)7060,-2990,-
Hard Bittskinne2150,-1100,-
Klammer enkel370,-250,-
Klammer dobbel425,-300,-
Avtrykkskje410,-350,-
Bitt acryl455,-
Bitt stål 360,-
Rebasering1750,-
Rebasering (ekspress avtal tid)2300,-
Valplast protese (1-4 tenner)1490,-
Valplast protese (4-9 tenner)1720,-
Valplast protese (9-14 tenner)1950,-
Retainer 600,-
Essix retainer600,-
Stavac skinne600,-
DSD Bildeprotokoll250,-
DSD Design front1100,-
DSD Design hel kjeve 2000,-
DSD design enkel pr. ledd350,-
DSD modell300,-
DSD snapp on (motivation)390,-
DSD skinne400,-
DSD putty modell 300,-

 

Frakt tilkommer etter avtale.